Turnaj odehrálo v 1. ročníku 8 týmů a tak ze základní části turnaje postupovali týmy do semifinále.

V prvním z nich se představil vítěz základní části Hůra Martinice proti Dragons HB. Oba týmy se potkali již v základu a tehdy zvítězila Hůra 2:1. První velkou šanci utkání měli Dragons, jenže Šarkauskas napálil míč do tyče. V 16. minutě si narazil míč se spoluhráčem Petelka a poté přesnou střelou poslal Hůru do vedení 1:0. O dvě minuty později se po přetaženém centru dostal na zadní tyči k hlavičce Jirofa a bylo to 2:0. V 48. minutě pečetil postup Hůry hlavou Královič 3:0. Čtvrtou branku mohl přidat Petelka, ale hlavičkoval jen do břevna.

Papírově vyrovnaně vypadalo druhé semifinále mezi Kopřivnicí a Templario Příbram. Kopřivnice šla do vedení, když se v 14. minutě opřel do centru bez přípravy Pomeje a bylo to 1:0. Druhý poločas byl zajímavější. Příbram vyrovnala trochu překvapivě. To Balandis nevěděl co s míčem a tak z 30 metrů vystřelil, aby nachytal chrápajícího brankáře 1:1. O postupu Kopřivnice pak rozhodla přesná hlavička Evarista z 81. minuty. Mimodhocem zápas v základní skupině skončil stejným skóre.

O 3. místo si to rozdali Dragons HB a Příbram. V základní fázi se z výhry 1:0 radoval Dragons HB, jenže teď se mu tak nedařilo. A přitom opět začal dobře. V 5. minutě se ranou z 20 metrů prosadil Nemec a bylo to 1:0. Dlouho to byla nuda, ale posledních vacet minut a následné prodloužení to vynahradili. V 71. minutě srovnal po centru z rohového kopu Comrie 1:1. Otočit skóre mohl Koller, ale míč jen těsně minul. O minutu později měl velkou šanci Dragons Nang, ale gólman jeho střelu chytil. Poslední šanci zápasu měl v 85 minutě Balandis, ale vysoko přestřelil. Velké vášně rozpoutala situace ze 119 minuty kdy si hráč Dragons trochu podržel soupeře v pokutovém území a byla nařízena penalta. To se vůbec nelíbilo lavičce Dragons a jejímu trenérovi. Jenže Castiella porazila síla okamžiku a on nedal. Rozhodovali penalty, Castiellovi míč nikdo nepůjčil a i to byl možná důvod proč 3. místo nakonec brala Příbram.

Finále nabídlo duel Martinic proti Kopřivnici. Hůra byla favoritem, ale dlouho to nenaplňovala. První poločas byl vyrovnaný bez výrazných šancí. Změnil to aaž v 43. minutě Pomeje, který se po rohovém kopu prosadil tvrdou ranou z dálky 0:1. Martinice vystřídali, ale přesto byli bezzubé. Až v 70. minutě se k odraženému míči dostal Zidane a srovnal 1:1. V 82. minutě chybovala obrana Kopřivnice. K míči se dostal Wu Tang, narazil si ho se spoluhráčem a poslal Hůru za pohárem 2:1. Stejný hráč mohl přidat i třetí branku, ale jeho střela těsně minula tyč. V závěru ještě mohl srovnat Kopřivnický Pomeje, ale jeho hlavičku vytlačil z prázdné branky jeden z obránců.

Historicky 1. ročník turnaje pro b týmy a začínající hráče vyhrála favorizovaná Hůra Martinice. 2. místo patří příjemnému překvapení turnaje Kopřivnici. Tento tým se přesouvá do Martiňáku. Třetí místo získalo béčko Příbrami Templario.