V ligovém poháru postoupilo do 5. kola 17 týmů hrajících MP

17 týmů hrajících Martinický pohár postoupilo do 5. kola ligového poháru tedy mezi 256 nejlepších týmů.

Nejjednodušší postup zažila FC Koralovka .

Ta přešla přes FK Sobeslav díky kontumační výhře.

 

 

Nejvíce suverénní byl Titan 2010, který doma rozstřílel Grimouni hrající 5. ligu 6:0 a nedal nenechal nikoho na pochybách o svém postupu. Hvězdou utkání se stal 28 letý Slovenský útočník Gregor Uhlárik, který nastřílel čtyři branky. Jednou se trefili Doupěta a Šadlák.

 

 

 

 

 

Velice se dařilo Příbrami. Ta doma rozstřílela FC Huascaran 4:0, když se postupně prosadili Sanchez, Ward, Belterman a Dróżdż.

 

FC Lidojedi doma rozstříleli Old Plzenec 5:0. Dvě branky dal Wellem, jednou skórovali Wieczorek, Salamakis a Bogman.

 

Mezi další suverény patří International Devils, kteří zvítězili na půdě na půdě AC Sparta Mirotice3:0. Dvěmi brankami se blýskl 33 letý střední záložník Oldřich Urban. Třetí branku přidal Krýza.

 

 

 

 

Stejným výsledkem zvítězili i fotbalisté Bohemians Praha 1905 proti 1. FC Řepníky. Jedinou stinnou stránkou duelu je zranění autora první branky Klokanů Mccarena. U číslice zranění svítí 2, takže zmešká jak ligu, tak úvod Martinického poháru. Další branky přidali Temmerman, kterého velice zkritizoval trenér Rauerinho a Švejk.

 

 

 

Drama se šťastným koncem viděli diváci Červeného Koně. Ten doma vedl po hodině hry a brankách Kuna, Godára a Karchina již 3:0, ale hosté Viktoria Obkladacka zápas snížili až na konečné skóre 3:2.

 

 

 

FC Jilemnice se dost zapotila proti FC Skoda Motorsport. Do vedení ji poslal Kopic, hosté poté byli vyloučeni, ale i v deseti srovnali. O postupu Jilemnice pak rozhodl ranou z 20 metrů opět Kopic 2:1.

 

 

 

 

TJ Sokol Tovačov došel až do penalt. V základní hrací době se prosadili proti TJ Rychli Pipy dal branku Codony, ale soupeř vyrovnal. V penaltách měl více štěstí Tovačov.

 

 

 

Překvapení dne je pro mne vypadnutí VIKINGU Děčín. Ten po celý zápas na půdě BAMI LEVIS dotahoval. Tedy až na úvod, kdy se prosadil Sigurgeirsson. Vedení domácích dvakrát smazal Laudrup, ale poté domácí přidali další dvě branky a vyřadili Děčín v poměrnu 5:3.

 

 

 

 

FC Prostějov United doma podlehl Fc Zgurat překvapivě jasně 0:3.

 

 

 

Ipswich padl na půdě Českého Krumlova jasně 4:1. Jedinou branku poražených vstřelil Vopička.

 

 

 

 

FC Pačo doma překvapivě vypadlo proti Liverpool clubu 0:1.

 

 

 

 

Dvě smůly nakonec otevírá TJ Burinovo 89. To podlehlo na půdě mm 79 ač po brankách Repaského a Hromady ještě v 66 minutě vedlo 2:0. Jenže soupeř i díky vyloučení útočníka Markuska vyrovnal a v 90. minutě rozhodl. Zápas to byl velice nervózní, viděli jsme 6 žlutých karet + 1 červenou.

 

 

 

Ač byl Newcastle United FC na půděPecunia non Oletfavoritem tak tuto úlohu nezvládl. Úvodní branku utkání vstřelil Honey, skóre na 2:2 dorovnal Salva.Domácí se radovali po penaltách.

 

 

 

 

Další výsledky

 

AC Google Vsestudy Champions Moravia 0:3
FC Shaper FK Ostrava Poruba  2:0
TJ Štěpánov 1932 FC Liverpool 2010 2:0
FC Ptáci Šonováci FC PREDNI KOPANINA 3:1
fc dogs FC Lobodice  1:3
Universal AC FC Harare 2:1
CEFC Slavia Beroun  Saliery Team  1:2
Arsenal Praha FC FC Chelsea Martinice 2:0
FC Bondy 1. FC Kopřivnice  3:0
AC Sparta Praha 1893 Real Sevastopol  3:0
Boca Janovice Shunny Team 5:2
FC L. Mikuláš SK Javornik Makov 3:1