Speciální zpátky do minulosti před startem 22. ročníku

Rauerinho: No to je v řiti, já se toho Arménskýho týmu snad nezbavím ::D Nejdřív PL, teď i MP ::D A heleme se! FC Chelsea Martinice! ::D ::V ::V ::U (Nadšení z obou stran...)

Dervish: Safra, zabiják Kalinin ve skupině, asi na něj budu muset poslat nějakého svého likvidátora  ::D (Viking se nezapře...)

Pepa 0216To je přesně to co jsem nechtěl, ale jinak to jde. Na úvod se navíc vymlátíme na tvé půdě ::G (No tak jsi to nechtěl nebo to jde?)

Maximus v4:  Nápodobně ::D Asi začnu dělat voo-doo panenky - klokan verze ::E Jinak skupina asi nejideálnější, aspoň to třetí místo budu mít snažší ::D (reakce na Klokany)

Dervish Už jsem předal notičky Gustavu Johanssonovi, bude to osobka, že si Kalinin nedojde ani sám na záchod ::M ::D (...)

Dervish: Co se v mládí naučíš, víš jak ::D Někdo používá při zápase voodoo, někdo přiostřené kolíky - hlavní je dosáhnout cíle ::D (Souhlas, soupeři Martinic mohou potvrdit...)

Rauerinho:voodoo panenky ti budou k ničemu ::D musíš přece vědět, že klokani jsou jedni z nejlepších boxerů na Zemi ::D pár pravejch a levejch háků a z těch tvých šamanů zbyde jen hromada odpadu ::D (Už jste někdy viděli prát se Klokana?)

Yabba Coe: no do řiti... FC Kalinin a Vikingové... co více si přát ::D však já Vás všechny pošlu do Valhally ::D (Tam už jsme byli s Rauerinhem, tedy nemyslím Valhallu)

Dervish Neházej sekeru do žita, dokud jsme se ještě neukázali u tebe na trávníku ::M ::M ::E ::D (...)

Marty: Kalinin je estonec, to je blizko Skandinavie, takze takovy demigog ::D ::V ::E(Kalinin už nebudí takový postrach, nebo byl v minulé sezóně z formy)

Vaclav Novak::D (...)

Jenik: Koně ani Barclays jsem zrovna nechtěl, ale je pravda, že nejhorší to není. Trochu se lepšíš Pepo, ale zatím opravdu jen trochu ::V (Tady začínala nová doba, Jeník nebrečí nad losem)

Pepa 0216: Já tě radši roznesu na pořádných kopytech a ne na Pražských kopitech ::D Nic ve zlým ::M Hele víš ty vůbec co máme Martinice ve znaku? ::E (No víte to? Ne ten obrázek pod tím to rozhodně není, to je Klokaní fake...)

Rauerinho:  Tohle? 

Johny22: Taky jsem konečně pochopil páteční rozhovor Starky že z ligy jen tak nepůjde a že neprodá kůži lacino...dneska Příbram gól po ruce..tak už začala záchranná mise ::D (není to ani rok a záchranná mise opět začala...)

Pepa 0216: Zbav se ho, od té doby co Bártymu vykopnul míč z náruče a dal ,, gól" ho nemám rád ::D ::E(na téma Fadil Bilić)

Kovarovic: Tak jsem si dneska hezky zastříleli ::D ::D ::D (Po výhře 11:0 v ligovém poháru)

Rauerinho: Zajímavé rozestavení soupeře ::D 2-2-2 ::D na to jsem spíš zvyklý z florbalu při power-play, ale tenhle manažer asi objevil nějaký nový trend i ve fotbale ::D škoda jen, že ten celkovej výkon byl tak mizernej ::D ::U (...)

Jenik:  Hlavně, že Dervish padl na půdě Uruguaye, tu vede mimozemšťan, či kdo? ::E (má paměť...)

DervishTak ses konečně prozradil ::D (...)

Dervish: Míro, tip Martinice : Jilemnice 2:5? Ty kráso, to musel být slušnej matroš::D (Asi tak...)

Pepa 0216Tak snad preview zvládnu, vypadá nám tady net ::S 2:5? jestli to tak bude tak vyházím celý tým, takhle jsem se dlouho nezasmál ::D (Není asi třeba dodávat že jsem nikoho vyhazovat nemusel...)