Rozhovor s finalisty 25. ročníku Martinického poháru

 

Finále 25. ročníku Martinického poháru

  

 Otázky pro finalisty

1) Popiš svou cestu turnajem (ne tak góly a tak, ale tvé postřehy)
2) Co očekáváš od finále
3) O týmu soupeře
4) Jakou máme sezónu a jak je můj tým připraven
5) Martinický pohár jsi již získal, vzpomeneš si jak se blíží finále na minulý triumf a co si vybavíš za vzpomínku na zisk Martinického poháru?
6) Co říkáš na superpohár a těšil by ses případně na to že budeš reprezentovat Martinický pohár v tomto turnaji?

 

 1.) Úroveň Martiňáku se zvedá takovým způsobem, že téměř kdokoliv může vypadnout už ve skupině. Dříve bych měl cestu snazší. Poté to bylo snazší pro Moravii s Vikingy. Dnes je zde tak 8 týmu schopných brzo atakovat silu 70 a na výhru může stačit i méně. 

2.) Očekávám, že dokážeme vyhrát turnaj úplně jiným způsobem než v 15.sezóně. Navíc tehdy jsme byli favoritem turnaje mi letos jsme už ve čtvrtfinále byli slabší a ani se nám tolik nevěřilo, ale tradičně nás podržel brankář. 

3.) Na první pohled máme ve všech řadách lepší hráče, ale Červený kůň dokázal týmovou hrou vyřadit Pelikány určitě tam je spousta šikovných kluků schopných potrestat případné chyby, kterých se musíme vyvarovat. 

4.) Sezóna se bude hodnotit až podle finále nic než trofej za sestup neměníme. Trochu nás mrzí že jsme k tomu v neděli ne přistoupily jinak mohla to být nejnapínavější sezóna a vzpominaly bychom na druhou ligu šťastněji než stále jen na ztrátu postupu v posledním kole, ale to bysme letos museli mít jiný přístup a štěstí. Sestupujeme letos zaslouženě, tak to nebolí tolik.

5.) Teď jsem koukal povedlo se mi to až na po třetí, což může být tím, že jsme většinu upřednostňily ligu. Tehdy jsme také postupovali i po penaltach, ale bylo to snazší a více svázáné taktikou než teď. Na silu aspoň současného červeného koně se tehdy snad nikdo nedostal. Určitě i po té jsme párkrát zkusily vyhrát, ale už se začali objevovat okolnosti a soupeři, kteří to nedovolily. 

6.) Super pohár je jednoznačně motivace navíc. Možná by se někdy cesta k němu mohla o dva týdny prodloužit o předkolo druhých s třetím, ale to už by vybranym celkům nezbyl žádný volny termín. Musíme se o další turnaj poprat tak jak to je. Tedy pokusit se nejdříve vyhrát Martinický pohár a uznáváme silu soupeře nebude to snadné.

 

 

1)  Tak má cesta turnajem byla na celkem co se mě týče překvapivá asi si mi vrátilo to co se mi stalo několikrát minule že jsem byl silnější i lepší ale vypadl jsem vlastně všechny mě zápasy v play off jsem vyhrál o branku semifinále až v prodloužení... finále je pro mě letos úspěch nečekal jsem to ale tím to nekončí vyhrát chceme.

2)  Od finále čekám hodně branek ofenzivní fotbal nevím jak soupeř ale mi na 0:0 hrát rozhodně nebudem.

3) O týmu soupeře toho moc nevíme ale rozhodně máme respekt ( zdraví respekt ) a jsme rozhodnutími soupeře porazit.

4) Sezónu máme dobrou věděli jsme že na postup nemáme a že naopak sestupem bysme ohroženi být neměli v pohárech je to vždy horší bojovat na třech polích jak mezinárodní pohár ligový pohár a Martinicky pohár... tolik hráčů nemáme tak si musíme vzdy určit priority a ta se letos skoro povedla a věříme te povede až do konce a trofej z MP dovezeme domů dnes večer.

5)  Ano vyhrál jsem 12 ročník ale je to už hodně vousate že si bez nahlédnutí do historie MP vůbec nepamatuju ale udělal jsem to a přípomnel si vítěznou cestu tím bych chtěl i vyzvednou práci všech kteří se o MP starají jelikož jsem si vědom že to zabere čas a jejich práce i když mi se moc z Koně nepodilíme si moc vážíme takže ještě jednou díky a klobouček dolů...

6) No a co se týče reprezentace MP v této hře si myslím že je asi nejvíc MP má tady jak historii tak i velké jméno a mi z Koně jsme hrdí na to že jsme toho součástí a ještě reprezentovat MP by pro nás bylo velkou ctí...

 

Výsledek obrázku pro martinický pohár