Děčín ukázal před semifinále superpoháru dobrou formu.Hattrickem se blýskl Laudrup

FC Pelikan Děčín bude již zítra od 20:00 reprezentovat Martinický pohár v superpoháru. V semifinále ho čeká Gablong Gangsters a očekává se vyrovnaná podívaná.

Již dnes ale rozehráli svůj úvodní duel všechny týmy na FA a k vidění byli zajímavé výsledky a zápasy.

Pelikán Děčín si to rozdal s náhradníky Slovenského týmu FK Sintava a zvítězil jasně 5:0. Hatrickem se na výhře podílel Laudrup.
Velice zajímavý zápas čekal na Martinice ani ne tak že to bylo na půdě pc týmu, ale proto že se hrálo ve Švýcarsku, které čeká již za něco málo přes hodinu na České hokejisty. Martinice zvítězili v poklidu 5:1 a pokud by tento výsledek platil i večer tak bychom byli všichni jistě velice spokojeni.
Manažer Miroslav Kindel jen přilil do ohně pochybovačům, protože provedl další kontumaci. Top že snad nastavil a nastaví zbytek mu zatím dle hlasování moc lidí nevěří. Vypadá to tedy na přesun do Niky poháru a bude jen na Mírovi jestli se poučí a najde cestu zpět.
Nedařilo se Příbrami, která prohrála na půdě FC STABLEWICE 2:0, ač byla papírově mírně lepší.
Liptovský Mikuláš doma urval těsnou výhru 1:0, když se přesnou hlavičkou prosadil prosadil van Hell.
Prostějov oslavoval po posledním hvizdu dva hráče. Na výhře 4:0 se dvěma brankami podíleli Aloscha Merola a Igor Vincze.
Velké drama viděli fanoušci Červeného Koně. Ten prohrával na půdě Maďarského týmu Bad Boys LC 3:1, ale Zaborowski a Karchin dokázali v posledních deseti minutách dvěma brankami vyrovnat na konečných 3:3.
Velký závěr byl k vidění v Lobodicích. Ti vedli po dvou brankách Machačky a jedné Motla čtyři minuty před koncem 3:0, ale po divokém závěru svítilo na výsledkové tabuli skóre 5:2.
Abarthu Havířov zkazil zápas vyloučením Benda. Do t doby to bylo 1:1, ale pak domácí Wieczny Melanz dal tři branky a rozhodl
Newcastle doma zdolal Ercom Waldi 3:1, když se dvakrát prosadil Salva.