Chystá se druhý sraz hráčů Martinického poháru, měl by proběhnout již za měsíc v Hradci Králové

Letos tomu budou neuvěřitelné 3 roky co jsme se poprvé sešli v Božanově u Petra (petejosedelabroze) a pořádali první sraz Martinického poháru. Uplynul nějaký ten čas a již nějakou dobu se domlouval sraz další. V Božanově se tehdy sešlo 5 lidí (Pepa, Yabba, Zdjenda, Leo a Pete).

Původně mělo jít o akci Zdendy, Leoše a mě, domlouvali jsme nějakou akcičku na messengeru a to na jeden den. Měla to být neděle 2.7, ale nakonec se nám uvolnila i sobota 1.7 a my si tak nějak řekli proč tu akci nepovýšit na klasický sraz? A co jsme plánovali dělat? Mluvilo se o disc golfu. V Hradci Králové je krásné hřiště, minigolfu, nebo zorbingu. Prostě aktivní odpoledne a večer posedět. Já osobně jsem navrhoval disc golf, ale ten byl poněkud dražší. Naopak se mě nelíbil zorbing, kde netuším zda jsem takového sportu jako neplavec a někdo kdo má horší  pohybovou motoriku schopen. Jednoduše nemůžu dělat každý sport, který se mě líbí a netuším jak je toto náročné.

Jakmile se nám k neděli otevřela i sobota tak jsme začali přemýšlet nad ubytováním. Zdenda přišel s návrhem ubytovat se v autokempu Stříbrný rybník v Hradci Králové.

O akci jsem jednal já z Martinic, Leoš z Vysokého Mýta a Zdenda z Šonova. Hradec Králové tedy byl takovým kompromisem a bodem kam to mají všichni stejně daleko. O Hradci se jednalo i dříve v rámci možného místa srazu.

Leoš do diskuze přizval i jednoho člověka mimo Martinický pohár, svého kamaráda. Je otázka zda brát své kamarády a případně kolik lidí vzít.

Otevírám diskuzi a čekám na náměty a komentáře.