Champions Moravia je ve finále superpoháru

Trochu stranou dění začal superpohár. Náš vítěz Martinického poháru tedy tým Champions Moravia se v semifinále utkal s vítězem BWIN cupu Fretky United

Výsledek obrázku pro fretky

1:2 (1:2)

Branky: 42 Haga - 5 Voskovec 44 Sedlák
Žlutá karta: Babka - Kalabza
Červená karta: -
Diváci: 11 510

Vítěz Martinického poháru se ještě vítězstváí v superpoháru nedočkal, ale již před zápasem bylo jasné že Morávii nic jednoduchého nečeká. Soupeř Moravie hraje divizi 4. ligy a svou silou nebyl papírově o tolik horší. Ráz utkání dala první rachlá branka Moravie. V 5. minutě utkání si za obranu soupeře zaběhl Voskovec a přesnou hlavičkou nedal brankáři soupeře žádnou šanci 0:1. Fretky United se dočkali vyrovnání také z první střely na branku. Ve 42. minutě si na centr z rohového kopu naskočil Haga a přesnou hlavičkou vyrovnal na 1:1. Již to vypadalo že oba týmny půjdou do kabin za remízového stavu, ale Morávie dostala po faulu šanci zahrávat přímý kop. K míči se postavil Sedlák, jehož střelu tečovala zeď obránců tak nešťastně že Morávie vedla 1:2. Ve druhém poločase jsme žádnou velkou šanci neviděli a tak se z postupu radovala Champions Moravia.

Ve druhém semifinále změřili své síly vítěz Olza cupu - 1.FC Pardubky a vítěz turnaje o Veliký Kulový - Pres drn upadla zaba. Bylo jasné že tentokrát bude favoritem vítěz turnaje o Veliký Kulový. Přesto před zápasem platilo že ani Pardubky nebyli žádným výrazným outsiderem. Favorit začal skvěle a po brance Panušky vedl v 11. minutě 1:0. Pardubky srovnali v 27. minutě , kdy se prosadil Spastis 1:1. Remízový stav však vydržel jen minutu, když se svou druhou brankou v utkání prosadil Panuška 1:2. Pardubky na konci prvního poločasu srovnali, mezi dvěma obránci se dostal ke střele Janoš a mohl slavit 2:2. Pardubky zaspali úvod druhé půle, kdy nepokryli hlavičkujícího Bulzackiho 2:3. Razítko na postup favorita dal Zajączkowski 2:4

Tiskové prohlášení manažera Kovarovice (Champions Moravia) po postupu do finále superpoháru: Díky ::V Ještě nás čeká příští týden finále, to bude trošku větší oříšek, ale půjdeme do toho znovu na maximum ::V ::R

Tiskové prohlášení manažera CendaVenda (Pres drn upadla zaba) po postupu do finále superpoháru: : díkec chuligáni:) snad to dál moc nezmrskam:)

Ve finále se tedy opět utká vítěz turnaje o Veliký Kulový a vítěz Martinického poháru. Zápas Champions Moravia - Pres drn upadla zaba se hraje 26.7.2017 od 20:00 a já k němu budu chystat preview, které se objeví tady na stránkách Martinického poháru.