Čtvrtfinálové zápasy mnoho vzruchu ani branek nepřinesli.
V úvodním čtvrtfinále nastoupili Ptáci Šonováci proti Tovacovu. Vyrovnané utkání rozhodla rána Šonováckého Basira z 25. minuty 1:0.
Ve druhém čtvrtfinále nastoupili Amigos proti Universalu. Amigos měli fantastický nástup do utkání, kdy se hned v úvodní minutě hlavou prosadil Cottillas 1:0. Stejný hráč mohl ve 14. minutě přidat druhou branku, jenže tentorkát mířil jen do břevna. Ve druhém poločase Universal srovnal, když se ujala tečovaná střela Bartczaka 1:1. V prodloužení konkr. v 112 minutě ale udeřil nejlepší střelec tohoto ročníku turnaje ZouGa a Amigos vedli 2:1. Postup Amigos pak ještě pečetil další brankou a opět hlavou Krajcír 3:1.
Ve čtvrtfinále mezi Cervenym Konem a Sokolovem nuda nebyla, ale branky moc také ne. V prvním poločase měl velkou šanci Strzemkowski, jenže Kone do vedení poslat nedokázal. To se nepovedlo ani z krjae druhé půle Zichovi, který hlavičkoval těsně vedle. V 59. minutě mohl vést Sokolov, jenže střelu Krasky zastavila tyč. Jedinou branku utkání vstřelilv 80 minutě aktivní Strzemkowski a poslal Kone do semifinále.
Poslední čtvrtfinále mezi Příbramí a Newcastlem svázala taktika, takže se hrálo bez šancí. Svou velikost v zápase ukázala největší legenda mezi hráči MP, nejlepší střelec historie a hráč Strak Marian Kutasko, který v 7. minutě z devíti metrů prostřelil brankáře.

V úvodním semifinále tak stáli Sonovaci proti Newcastlu. První šanci měli Sonováci, jenže Gergely těsně přestřelil. V prvních 70 minutách byli Sonovaci lepší a svůj tlak dokázali v 58. minutě díky hlavičce Kmoška zhodnotit ve vedení 1:0. Jenže v 71. minutě se prosmekl obranou soupeře Kutasko a obloučkem přehodil i vyběhnutého brankáře 1:1. Sonovaci mohli vést v 76. minutě, jenže Masłowski ani nadvakrát nepropálil skrumáž těl břed brankou. Známé otřepané nedáš dostaneš platilo i tady, Newcastle přenesl míč dopředu dlouhým, ale hlavně přesný centrem na jehož konci byl Připravený, který poslal Newcastle do finále.
Druhé semifinále mezi Cervenym Konem a Amigos začalo neobvykle. Amigos měli výhodu kopat v 3. minutě penaltu, jenže ZouGa nedal. V 11. minutě už to ale bylo 0:1, když se tvrdou ranou prosadil Kočka. Ve 24. minutě bylo srovnáno, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Zich 1:1. Po poločase však vedli Amigos, protože se v 42. minutě hlavou prosadil Papp. Třetí branku mohl ve druhém poločase přidat Pertinez, jenže brankář ho vychytal. V 72. minutě prošel obranou Amigos jako můž máslem Zich a srovnal 1:1. Amigos však přece jen byli lepším týmem a tři minuty po srovnání dokázali díky Pertinezovi potřetí skórovat. A to ještě Cotillas o dvě minuty později zatřásl břevnem.
V zápase o 3. místo mezi Cervenym Konem a Ptaky Sonovaky padli dvě tři branky, jenže tam spadlo všechno co šlo na branku nijak úchvátný duel se nehrál. První poločas nemusel vůbec existovat diváci také pískali. V 52. minutě prošel obranou Kone Koza a přes dva bránící hráče skóroval 0:1. Kun srovnal díky hlavičce Strzemkowskiho. Vítěznou branku dal v 73. minutě parádním volejem Walalangi.
Finále mezi Newcastlem a Amigos, byli i přes první branku papírového outsidera možná až moc brzy rozhodnuté. V 11. minutě vedl Newcastle, když se nádherně z voleje prosadil Kalenik 1:0. V 27. minutě bylo srovnáno, když se hlavou prosadil ZouGa. Newcastle tekl v obraně a do konce prvního poločasu inkasoval další dvě branky, když se hlavou prosadil Menzel a dorážkou Kalousek 1:3. Čtvrtou a asi definitivní pojistku mohl přidat ZouGa, jenže ho vychytal brankář. V 67. minutě ale bylo vymalováno, svou druhou branku v zápase zaznamenal Menzel. Dvě minuty před koncem Newcastle skóre o něco stáhl, když se prosadil Rous.

První účast v turnaji a hned výhra to je parádní výsledek Amigos. S druhým místem panuje jistě velká spokojenost v Newcastlu. Na třetím místě skončil Cerveny Kun.