V úvodním čtvrtfinále na sebe narazili Ptaci Sonovaci a Chelsea Martinice. Velice opatrné utkání patrně rozhodla 29. minuta, kdy se po nezaviněné srážce s protihráčem zranil brankář Sonováků Sacramento a musel vystřídat. První branka přišla těsně před koncem prvního poločasu, to si Martinický Metelka zpracoval míč a nádhernou střelou vymetl šibenici 0:1. Kdo ve druhém poločase čekal tlak Sonováků byl zklamán, protože žádný nepřišel. Naopak v 82. minutě potvrdil postup Martinic svou druhou brankou v zápase Metelka.
Druhé čtvrtfinále mezi týmy Stepanova a Titanu nabídlo trochu lepší podívanou. Stepanov mohl jít do vedení již po dvou minutách, jenže Válkovu střelu brankář Titanu Szeremeta chytil. Titan se připoměl v 15. minutě, kdy Jaskólski trefil tyč. Stepanov byl v prvním poločase lepším týmem a šel zaslouženě do vedení. Ve 29. minutě se parádní střelou prosadil aktivní Válek 1:0 Druhý poločas naopak patřil Titanu. Nejlepší hráč tohoto týmu Jaskólski v 57. minutě vyškolil obranu Stepanovu a srovnal 1:1. Titan to nakoplo dokázal si vypracovat tlak, ze kterého byl odražený míč a vedoucí branka Purwy 1:2. Titan si poté náskok pohlídal a přidal druhé překvapení ve vyřazovacích bojích.
Třetí čtvrtfinále mezi Lidojedi a Rozarkou favorita nemělo, Lidojedi sice patřili mezi nejlepší týmy po základních skupinách, jenže forma jim odcházela naopak Rozarka se zvedala. A potvrdila to i na začátku utkání. Ve 2. minutě se po přesném centru prosadil Drozd a bylo to 0:1. Lidojedi mohli srovnat v 11. minutě, jenže Hlaváč trefil jen brankovou konstrukci. O minutu později se navíc po rozehraném přímém kopu prosadil Dołżycki a bylo to 0:2. Třetí branku mohli přidat Ambrož a Sobierajski, jenže ani jeden ve svých šancích neuspěli. V 76. minutě obrana Rozarky zazmatkovala, čehož využil Hlaváč a snížil. Postup do dalšího kola si ale Rozarka vzít nenechala, třetí branku přidal tři minuty před koncem Falta.
Poslední čtvrtfinále mezi Jilemnicí a Sokolovem mělo být papírově rovněž vyrovnané. Oba týmy si v prvním poločase vypracovali po jedné šanci jenomže zatímco Jilemnický Słaby nedal,  Laurilova střela z voleje napla sít a určila že Sokolov vedl po prvním poločase 0:1. Jilemnice měla ve druhém poločase hlavně starosti s tím jak neinkasovat druhou branku, takže se do nějakého tlaku vůbec nedostala. Jenže ani neinkasovat se jí nepovedlo, druhou branku přidal hlavou Janicki. A mohlo být rozhodnuto, jenže o minutu později Truşcă ve vyložené šanci nevyzrál na Valentijna. Jilemnice hrála tužku, jenže v 74. minutě z ničehož nic hlavou snížil  Słaby a zadělal na drama. Sokolov však postoupil zaslouženě.

V prvním semifinále na sebe narazili Martinice a Sokolov. Martiničtí byli v očích veřejnosti velkými favority, jenže na hřišti to tak dlouho nevypadlo. Martinice měli první šanci, jenže Vaškovu střelu Motloch chytil. Proti střele Sokolovského Laurili se naopak vytáhl  Warchał. A tak to mohl být spasitel čtvrtfinále Metelka, kdo mohl Martinice uklidnit, jenže trefil jen tyčku. Ve 34. minutě se po souboji s brankářem Martinic zranil nejlepší hráč Sokolova Sebastian Ławniczak, což hosty trochu rozhodilo. Přesto šel Sokolov do vedení. V 41. minutě se přesném centru hlavou prosadil Hanzal 0:1. Martinice byli ve druhém poločase lepší a svého soupeře drželi doslova v kleštích. V 57. minutě se po přesném centru hlavou prosadil Pękala a bylo to 1:1. Stejný hráč poté o sedm minut později přidal druhou branku a Martinice vedli 2:1. 8 minut před koncem pak přidal třetí branku Doležal 3:1.
Ve druhém semifinále viděli diváci Rozarky a Sokolova velkou nudu. Z velké dřímoty je v 58. minutě vytrhl Lach, který z ničeho nic poslal Rozarku do vedení 0:1. Titan se nedal a po české uličce srovnal, když si do ní naběhl Ulich a podél vyběhnutého brankáře poslal míč do sítě 1:1. Rozhodnout mohl v prodloužení Uhlárik, jenže napálil pouze brankovou kontrukci. A tak se šlo na penalty, ve kterých měla více štěstí Rozarka.

Zápas o 3. místo mezi Sokolovem a Titanem moc nenadchnul. Zápas rozhodla situace ze 14. minuty kdy centr Titanského Doupěty skončil netečovaný až v brance 0:1. Největší šanci Sokolova na vyrovnanání spálil v 33. minutě Juračka. Ve druhém poločase měli oba týmy pár náznaků, ale žádnou opravdovou šanci.

Finále bylo naopak ofenzivní, což fotbalu jen pomohlo. Rozarka měla Martinicím co z minulosti vracet a tak začala rychle. V 11. minutě se hlavou prosadil nikým nekrytý Almáši 1:0. To bylo na dlouhou dobu vše, dokonce se zdálo že půjdeme do kabin za tohoto stavu, jenže to by Martinice nesměli mít v týmu svou největší hvězdu Valentýna Metelku, který v 45. minutě ranou z dvaceti metrů srovnal na 1:1. V 49. minutě mohla Rozarka vést, megakiks totiž předvedl  Warchał a na Sobierajskiho zírala prázdná branka, jenže jeden z obránců míč na brankové čáře vyrazil. Martinice spíše vyčkávali jenže v 67. minutě obešel obránce Rozarky Doležal a tvrdou střelou poslal Martinice do vedení 1:2. Hned o minutu později bylo srovnáno, když se po rozehraném přímém kopu prosadil Kašpar 2:2. Rozarka byla lepší a díky Sobierajskimu mohla v 70. minutě opět vést, jenže ten nápil míč do břevna. V 79. minutě si Martinice málem připsali hattrick v počtu zranění nejlepších hráčů soupeře, jenže Sobierajski se po ošetření do hry vrátil. V prodloužení rozhodla asi spravedlnost. V 96. minutě poslal lepší Rozarku do vedení Halbich, na jehož tečovnanou střelu brankář nedosáhl. Martinice mleli z posledního, přesto soupeře v závěru zatlačili, v zajímavé situaci se ocitl Pękala, jenže jeho hlavička šla mimo. Rozarka zaslouženě zvítězila, kdyby dávala šance tak by to bylo již v 90. minutách.

Diváci: 8 405

Vítězem 13. ročníku se stala poprvé v historii Rozarka. Martinice skončili podruhé na druhém místě, třetí místo získal Titan.