1. ročník

Osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech týmech. V jedné skupině odehrál každý s každým zápas na neutrálním hřišti. Ze skupiny A i B postoupili dva nejlepší týmy každé skupiny kteří se utkali v semifinále. Vítěz skupiny A hrál proti druhému týmu skupiny B. Druhý tým skupiny B pak hrál proti prvnímu týmu skupiny A.

Semifinálové zápasy překvapení nepřinesli. Smíchov sice byl Buranovu vyrovnaným soupeřem, jenže narozdíl od něj nedokázal proměnit brankové příležitosti. Buranov za to dal dvě branky a vyhrál 2:0   Podobně se vypadal i druhý semifinálový zápas
ve kterém Martinice porazili zlepšeným výkonem ve druhém poločase energii 2:0.

Zápas o 3. místo pro sebe rozhodl Smíchov již v prvním poločase. energie sice dokázala snížit a ve druhém poločase měla šance na vyrovnání jenže padla 1:2

Finále pak bylo jednoznačnou záležitostí Buranova, který hladce smetl pořádající Martinice třemi brankami již v prvním poločase

Prvním vítězem putovního Středečního Martinického poháru se tedy stal tým Buranova, na druhém místě se objevil tým FC Chelsea Martinice a třetí skončili FC Smíchov Praga